Kommenteeri

Welcome!

Tere!
Mina olen Katrin - MIA disainer ja brändi looja. 
Tore, et oled leidnud tee minu kodulehele! Räägin natuke endast ja oma tegemistest.
Golf meeldib mulle väga ja mängin seda keerulist mängu igal võimalikul vabal hetkel. Õmblemine on minu kirg aga juba noorusest, kui stagna ajal kuskilt midagi saada polnud ja peole minekuks endale kleidid selga õmblesin. Sellest sündis ka minu huvi hakata ise golfiriideid valmistama. Olen üpriski edev, armastan värve ja kleite üleüldiselt. Kuna mul endal oli eelkõige Eestist meeldivate golfiriiete leidmine keeruline, siis tegingi sellega algust. Esimesed kollektsioonid on saavutanud minu jaoks ootamatu edu ning teise kollektsiooni tooted said müüdud juba enne, kui neile logod peale jõudsin panna :)
Tänud Teile, kallid sõbrad, kuna Teie olite ju minu esimesed kliendid!
Hetkel töötan hoogsalt esimese minu jaoks suurema tellimuse kallal, mis kohe-kohe valmimas. Mul on au riietada meie enda armsa golfiklubi naisi esimesel Naiste Tuuril. Olen väga ootusärevil ja ka veidi pabinas, kas kõik ikka istuvad kenasti ja eelkõige, kas ka daamidele pluusid meeldivad. Fingers crossed! Eks see varsti selgub.
Lisaks on töös veelgi suurem ettevõtmine - sõlmisin kokkuleppe kõigile teada-tuntud golfipoe, GolfLife Shop'iga, ning panin nende jaoks kokku eksklusiivse kollektsiooni, mis tuleb müügile vaid nende kaupluses. Olen neile äärmiselt tänulik, et mulle on antud selline tore võimalus nende kaudu oma kaupa inimesteni tuua. Tänud!
Aga sellega uudised ei piirdu. Kokku on lepitud ka Rae Golfiklubiga ja nimelt korraldame 13. juulil koos ühe toreda naiste võitluse, kus on võimalik MIA golfiriietega tutvust teha. Ka selleks ürituseks valmib täiesti uus kollektsioon. Ootan ka seda üritust väga!
Tegelikult on mul plaanis, erinevalt enamus tootjates,t kollektsioonidega lagedale tulla mitte hooajaliselt, vaid hoopis igakuiselt. Kindlasti on tootevalik sellevõrra veidi pisem, kui sellistel hiidudel, nagu Nike ja Adidas ning Mizuno, kuid tahan sellega enda poolt pakkuda teile just rohkem valikuid. Iga kollektsioon on omanäoline ja ei ole nii, et terve hooaeg saad osta vaid kevadel väljatulnud tooteid. MIAs on iga kuu uus hooaeg!
Loodan, et saite minu esimesest artiklist veidi infot nii minu plaanide, kui ka minu enda kohta. Mõtteid ja ideid on mul meeletult ning naudin kogu ettevõtmist ja asjaajamist väga!
Nagu lugesite, on mul äärmiselt palju tegemist veel ees, seega sellega tõmban esimesele kirjutisele joone alla. Kui aega saan, kirjutan jälle, mis toimunud ja mis järgmiseks.
Seniks toredat hooaja algust ning edukaid gofliringe meile kõigile!
Katrin

Lisa kommentaar

Email again: